RUUMIDE RENT


Tähelepanu! Anname teada, et broneeringuid noortekeskuse rentimiseks perioodile 10.04.2023 – 31.07.2023 rohkem juurde ei võeta. Vabandame!

RUUMIDE RENTIMISE TINGIMUSED

Noortekeskuse ruume on võimalik rentida erinevateks üritusteks. Teretulnud  on nii laste kui ka täiskasvanute koosviibimised.

Ürituse lõppedes palume ruumides taastada selline olukord, nagu oli sinna saabudes. Ruumid peavad tagastades olema puhtad ja koristatud.  Ruumide tagastades peavad tegevusvahendid olema terved ja/või samas seisukorras, mis enne üritust.

Ruumide rentimiseks tuleb rentnikul esitada allkirjastatatud avaldus enne ürituse algust.

NB! Alkohoolsed joogid ja suitsetamine on noortekeskuse territooriumil keelatud. Samuti ei ole lemmikloomad siseruumides lubatud.

Ruumide rentimiseks täida all olev avaldus ja/või küsi lisainformatsiooni noorsootöötajalt. Avaldus tuleb allkirjastada (paberil/digi).

IMG_7637
01.

mÄNGUSAAL, KÖÖK JA EESRUUM
(+ TERRASS)

 

Mängusaalis on olemas: piljard, õhuhoki, PS4, pusled, lauamängud, lauajalgpall, muusikakeskus, projektor ja ekraan. 

Köögis on olemas külmkapp, kraanikauss, ahi, pliit, mikrolaineahi, veekeedukann, kohvimasin, lauanõud, klaasid, tassid jms, lauad ja toolid.

 

 

Hinnakiri:

Mängusaal, köök ja eesruum (+terrass) : 15 €/tund

Kogu noortekeskuse rent koos väikelaste mängutoaga: 20 €/tund

 

02.

VÄIKELASTE MÄNGUTUBA KÖÖGINURGAGA
(+TERRASS)

Väikelaste mängutuba valmis 2021. aasta aprillis. Lapsi on ootamas mängumaja, liumägi, pallimeri, nukukärud ja kööginurk, nukumaja, mänguautod, joonistussein ja eakohane mööbel.

Mängutoas on olemas ka kööginurk, kus on olemas kraanikauss, külmkapp, töötasapinnad, laud väikestele peolistele 12 kohaga.

Võimalus on kasutada noortekeskuse suuremast köögist nõusid ja muid vahendeid eelneval kokkuleppel.

Mängutoa tegevusvahendid on suunatud kuni seitsme aastastele lastele.

Mängutuba on võimalus rentida nii pikemateks üritusteks kui ka külastada noortekeskuse lahtioleku aegadel. Mängutoa kasutust võimaldatakse lapsele vaid koos lapsevanema/täiskasvanu juures olekuga.

 

Hinnakiri:

Väikelaste mängutuba (+terrass): 10 €/tund

Kogu noortekeskuse rent koos väikelaste mängutoaga: 20 €/tund